WhatsApp Destek

Vişne aromalı kayganlaştırıcı jel hakkında yorumlar

  • AE-312
  • VAR

Vişne aromalı kayganlaştırıcı jel hakkında yorumlar

59,00

Vişne aromalı kayganlaştırıcı jel hakkında yorumlar

JoyGlide su bazlı kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyarlı deri dostu, uzun süre kullanımında sorunsuz ve yine uzun süre kaydırma özelliğine sahip, % 100 prezervatif uyumlu, yağsız, lastik aksam ve masaj donanımı ile kullanılabilir, tatsız ve kokusuz bu üründür.
 

Vişne Aromalı Kayganlaştırıcı Jel

 
Cinsel birlikteliklerde bayanların bazen acı çekebilmesi vajinal sıvının yeterli olmaması durumunda meydana gelmektedir. Bu nedenle de vajinal kuruluk durumu meydana geldiği zamanlarda oldukça kolay bir şekilde bu durumdan kurtulmak adına vişne aromalı kayganlaştırıcı jel içeriği hazırlanmıştır.
Bu şekilde cinsel birliktelik sırasında meydana gelebilecek tüm diğer sorunlardan kurtulabilirsiniz. Vajinal kuruluk beraberinde birçok farklı orunu da getirmektedir. En ucuz Kayganlaştırıcı jel ile birlikte ise tüm bu sorunlardan en kolay şekilde kurtulabilirsiniz. Hem cinselliğin daha doğru deneyimlenebilmesi adına hem de daha yoğun zevkler alınabilmesi adına ürün tercih edilmelidir.
 

Vişne Aromalı Kayganlaştırıcı Jel Etkisi

 
Vajinal sıvıların yetersiz olduğu durumlarda cinsel birlikteliklerden bayan zevk alamaz. Çoğu zaman cinsel birleşme acılı hal alacaktır. Bayan bir süre sonra cinsellikten soğuyacak ve uzaklaşacaktır. Bu nedenle vişne aromalı kayganlaştırıcı jel bu sorunu ortadan kaldıracak bir içerik ile birlikte hazırlanmıştır.
Böylece hem vajinal kuruluk problemi ortadan kalkacak hem de vişneli kayganlaştırıcı jel ile birlikte farklı bir koku hissedeceksiniz. Bu da cinsel birlikteliklerde bambaşka bir hava katacaktır.
 

Vişne Aromalı Kayganlaştırıcı Jel Kullanım Şekli

 
Cinsel birlikteliklerde bayanların yaşadığı vajinal kuruluk problemini yok eden vişne aromalı kayganlaştırıcı jel ürününden bir miktar avcunuza dökerek vajinal bölgenin iç kısımlarına uygulanmalıdır. Ürün vişne aroması ile birlikte farklı bir kokuya sahiptir ve oral ile uyumludur.
Konu: kayganlaştırıcı jel- vişne aromalı kayganlaştırıcı jel hakkında yorumlar
Keywords: vişne aromalı kayganlaştırıcı jel, vişneli kayganlaştırıcı jel, kayganlaştırıcı jel

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.