WhatsApp Destek

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

39 119

30 adet ürün bulunmuştur.

Vajinal Kayganlaştırıcı Jel : Yaşanan seks sırasında ilişkiye giren iki taraf da muhteşem haz almaktadır. Yaşanan bu haz sırasında kurulan fanteziler uygulanan pozisyonlar ile birlikte kadınların vajinal ıslaklığı  süresi de oldukça önemli bir yer almaktadır. Özellikle erkek bireyler için bu önemli bir sıkıntıdır. Üstelik yaşlar ilerledikçe yaşanan bu sıkıntı durdurulamaz bir seviyeye gelebilir. Durum böyle olunca ilişkinin doruk noktalarında vajinal ıslaklığın son bulması meydana gelebilir ve ilişki orada sonlanabilir. Kadınlar için bu durum oldukça can sıkıcıdır. Çünkü partnerlerinin ilişkiye ara vermesi ya da kendileri boşalmadan boşalması durumunda zevk almayacaklar ve partnerleri ile yaşadıkları ilişkiden de oldukça soğuyacaklardır. Bu neden ile iki tarafından da işine gelecek ürünler yapılmıştır. Bu ürünler doğru kullanıldığı takdirde iki tarafa da muhteşem hazlar sağlayacaktır.

Vajinal Kayganlaştırıcı Jel Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Olgun yaşta ki kadın bireylerin cinsel ilişki sırasında kendilerine vajinada kuruluk sorunu gibi bir sıkıntı ile karşılaşmaları hiç de şaşkınlık yaratmıyor. Bu sorun yüzünden de cinsel ilişki başlamadan bitebiliyor. Bu durumdan hem erkek bireyler hem de partnerleri sıkıntı duyabilirler. Bu sıkıntıdan kurtulmaları için ise kayganlaştırıcı jel kullanmaları gerekmektedir. Bu ürünler kullanıldıkları zaman ilişki süresini oldukça uzatabiliyor. Yaşanan ilişki sonrası rahatlama kısmında çiftler alınan zevk ve yaşanan yorgunluktan dolayı yatağa yığılabilirler ve bunlara ayrı bir duygu katar.

Vajinal kayganlaştırıcı jelin etkisi ne kadar sürer?

vajinal kayganlaştırıcı jel'in  etkisi kullanılan ürüne ve yaşanılan ilişkiye göre değişiklik gösterebilir. Yaşanılan ilişki sırasına bireylerin yaptıkları hareketler ilişkiyi sürdürdükleri pozisyonlar bile etki süresine etki edebilir. Eğer ilişkiyi tempolu bir şekilde sürdürüyorsanız etki süresi kısalacaktır fakat daha yavaş hareket ediyor ve duygularınızı katarak sevişiyorsanız etki dilediğiniz kadar uzun olacaktır.

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.