WhatsApp Destek

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

55 1250

53 adet ürün bulunmuştur.

Penis Büyütücü : Cinsel ilişki sırasında özellikle kadın bireyler için önemli olan konulardan biri de partnerlerinin penis boyudur. Ülkemizde yapılan araştırmalara göre ise bu durum hiç de iç açıcı değil. Çünkü ortalama penis boyu diğer ülkelerin biraz altında kalmaktadır. Buna bağlı olarak ilişki sırasında kadın bireyler daha az haz almaktadır. Çünkü kadınlar zevk alabilmeleri için vajinalarını doldurabilecek boyutta bir penis ile tatmin olmaya çalışmalıdır. Partnerleri bu özelliği sağlamıyorsa yaşanılan cinsel ilişki hiç de istenilen düzeyde olmayacaktır. Bu neden ile erkek bireylerin Penis Büyütücü ürünler kullanması gerekecektir.

Bunun yanı sıra penis boyu psikolojik olarak da bireyleri rahatsız etmektedir. Büyük boyutlarda bir penise sahip olmayan bireyler kendilerine olan güvenlerini kaybedip özgüven problemi yaşayabilirler. Bunun tam tersi durumda geçerlidir. Penis boyu ortalamaların üstünde olan erkek bireyler kendilerine aşırı güvenlidirler. Bu nedenle penis boyu küçük olan erkekler kendilerine göre olan bu sorunu halletmek için ürün kullanmayı tercih ederler. Kullanılan bu ürünler düzgün ve yönergelere uygun şekilde kullanıldığı takdirde istenilen deneyimini bireylere kazandıracaktır. 

Peki bu yönergeler nelerdir?


Penis büyütücü kullanmak aslında çok da gerekli bir durum değildir. Çok kısa penise sahip olmayan bireyler dışında bu kullanma isteği üstte bahsettiğimiz gibi özgüven duygusu yüzünden kaynaklanmaktadır. Eğer cinsel ilişki sırasında partneriniz penis boyunuzla ilgili bir sıkıntıyı dile getirmiyorsa bu ürünleri kullanmanıza gerek yoktur. Ama partneriniz bu sıkıntıyı dile getirmeye çekiniyor ve siz bu durumu biliyorsanız ürünleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kimi ürünler jel şeklinde sürülerek kullanılırken kimi ürünler ise hap ya da tablet olarak alınmaktadır. Hangi ürünün nasıl kullanılacağı almış olduğunuz ürünün kutusunda yazıyordur. Yazılanları okuyarak penis boyunuzu büyütebilirsiniz.

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.