WhatsApp Destek
Okey Jel

Okey kayganlaştırıcı jel çilek aromalı 100 ml

  • AE-362
  • VAR

Okey kayganlaştırıcı jel çilek aromalı 100 ml

69,00

Okey kayganlaştırıcı jel çilek aromalı 100 ml

Düzenli bir cinsel yaşantı partnerlerin çok daha yakın olmalarını sağlamaktadır. Ancak partnerlerin yaşadıkları bazı sorunlar nedeni ile cinsel birlikteliklerde problemler çıkabilir. Cinselliğin daha kaliteli olması adına vajinal sıvıların yeterli miktarda salgılanması gereklidir. Cinsel kayganlaştırıcı okey çilek aromalı kayganlaştırıcı jel ile birlikte ise bu tarz bir problem ortadan kalkmaktadır.
Vajinal kuruluk problemi sürekli olacağı gibi bazen de dış etkenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu sorunun yaşandığı zamanlarda tercih edilen kayganlaştırıcı jel ile birlikte çok daha yoğun hazların yaşanabileceği bir cinsel yaşantı oluşmaktadır.

 

Okey Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel Etkisi

 
Bayanların dış etkenlere bağlı olarak yaşadıkları vajinal kuruluk problemleri için Okey çilek aromalı kayganlaştırıcı jel içeriği hazırlanmıştır. Ürün içeriğinde yer alan formül ile birlikte son derece etkili sonuçlar vermektedir. Cinsel birlikteliğin kalitesinin artabilmesi adına ürün tercih edilebilir.
Vajinal sıvının yoğun olması hem bayanın hem de erkeğin cinsel birliktelikten son derece yoğun hazlar alabilmesi demektir. Bu nedenle Okey kayganlaştırıcı jel içeriği çilek aroması ile taçlandırılmıştır. Böylece farklı koku ve tat ile birlikte farklı bir deneyim yaşanabilir.
 

Okey Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel Kullanım Şekli

 
Bayanlarda vajinal sıvının yetersiz olduğu durumlarda Okey çilek aromalı kayganlaştırıcı jel avuç içerisinde bir miktar konulmalıdır. Ardından ürünün uygulanacağı bölgeye sürülmelidir. İçeriğinde yer alan aroma ile birlikte oral için uygundur. Çilek tadı ve kokusu içeriğinde yer almaktadır.
 
Konu: kayganlaştırıcı jel- okey kayganlaştırıcı jel çilek aromalı 100 ml
Keywords: Okey çilek aromalı kayganlaştırıcı jel, okey kayganlaştırıcı jel, kayganlaştırıcı jel

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.