WhatsApp Destek

33 adet ürün bulunmuştur.

Kayganlaştırıcı jel : Yaşanan cinsel ilişkide alınacak hazzı arttırmanın yollarından biri de kayganlaştırıcı kullanmaktır. Çünkü bireyler kayganlaştırıcı kullandıkları takdirde sürtünme sırasında daha çok haz alacak ve mükemmel bir zevk duygusuna kapılacaklardır. Peki bu ürünler nasıl kullanılmaktadır ve tam olarak ne işe yarar? Belki de en ucuz cinsel ürünler bu ürünlerdir. Çünkü bu ürünlerin üretiliş amacı cinsel yaşantıda yaşanan bir sorunu gidermek değildir. Tam aksine alınan zevki daha da yukarı seviyelere çekmek ve unutulmaz bir hale getirmektir. Bu nedenle bu ürünlerin fiyatları oldukça düşük seviyelerde seyretmektedir.

Çok nadir durumlarda olsa da kadınlarda vajinal kuruluk yaşanmaktadır. Bu sorun kişinin günlük yaşantıda yaşadığı sorunlara bağlı olarak yaşanmaktadır. Kadınların çok üzülmesi stres yaşaması gibi sorunlar nedeni ile bu sorun ile karşılaşmaları mümkün olabilir. Bu yüzden vajinal kayganlaştırıcı jel'e başvurmaları gerekir. Eğer bu ürün kullanılmazsa yaşanılan cinsel birliktelik oldukça sancılı bir birlikteliğine dönebilir ve tarafları cinsel ilişkiden soğutabilir. Kullanılan Kayganlaştırıcı jel aynı zamanda kişide cinsel isteği de arttıracaktır. Bu nedenle hem yaşanılan kayganlık hem de yaşanılan istek artışı nedeni sayesinde ilişki unutulmaz bir seviyeye gelecektir. Bu nedenle bu ürünleri kullanmak çiftlerin ilişkilerine olumlu şekilde yansıyacaktır.

Vajinal kayganlaştırıcı jelin yan etkileri var mıdır?

Kullanılan ürünlerin kullanan kişiler tarafından iletilen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ama alacağınız ürünlerin kutusunda yer alanları okuduğunuzda eğer varsa oluşabilecek yan etkilerden bahsediyor olacaktır. Ayrıca ürünü kullanırken uygulamanız gerektiği gibi ürünü kullanırsanız bir sıkıntı ile karşılaşmayacaksınızdır. Fazla doz kullanımı gibi durumlarda ise işler biraz tersine işleyebilir. O neden ile kutu içerisinde yazan yönergeleri en ince ayrıntısına kadar takip etmeniz gerekmektedir.

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.