WhatsApp Destek

Joy glide kayganlaştırıcı jel 200 ml satın al

  • AE-313
  • VAR

Joy glide kayganlaştırıcı jel 200 ml satın al

79,00

Joy glide kayganlaştırıcı jel 200 ml satın al


JoyGlide su bazlı kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyarlı deri dostu, uzun süre kullanımında sorunsuz ve yine uzun süre kaydırma özelliğine sahip, % 100 prezervatif uyumlu, yağsız, lastik aksam ve masaj donanımı ile kullanılabilir, tatsız ve kokusuz bu üründür.
 

Joy Glide Kayganlaştırıcı Jel

 
Cinsel aktiviteler sırasında bayanların cinsel hazlar almasında en büyük engel vajinal sıvıların yeterli olmamasıdır. Bu durumlarda cinsellik gerçekten de acı verici bir hale gelebilir ve bu şekilde kaliteli bir cinsel yaşantıya sahip olabilirsiniz. Joy Glide kayganlaştırıcı jel bu sorundan anında kurtulmanızı sağlayacak olan yöntemdir.
Bu şekilde kayganlaştırıcı jel kullanarak daha zevkli ve sağlıklı olan bir cinsel yaşantıyı partneriniz ile birlikte paylaşabilirsiniz. Cinsel yaşantıda oluşan sorunlar partnerlerin birbirinden uzaklaşmasını sağlamaktadır. Partneriniz ile daha yakın olabilmek adına mutlaka bu tarz bir ürün tercih etmelisiniz.
 

Joly Glide Kayganlaştırıcı Jel Etkisi

 
Cinsel anlamda vajinal kuruluğun neden olacağı sorunlardan uzaklaşabilmeniz adına Joly Glide kayganlaştırıcı jel içeriği hazırlanmıştır. Böylece cinsel birleşme anında karşılaşacağınız acı ve ağrı gibi sorunlar tarih olacaktır. Daha eğlenceli ve daha zevkli bir cinsel birliktelik için özel içeriği ile birlikte hazırlanmıştır.
Bayanların cinsel anlamda zevk alabilmeleri çok kolay değildir. Bir de vajinal sıvının yeterli olmaması gibi bir durum cinselliği kâbus haline getirecektir. Joy Glide mükemmel içeriği ile birlikte ürettiği jel bu tarz sorunları en etkili biçimde önlemektedir.
 

Joy Glide Kayganlaştırıcı Jel Kullanım Şekli

 
Cinsel birleşme anından hemen önce Joy Glide kayganlaştırıcı jel avuç içine bir miktar alınarak vajinal bölgenin iç kısımlarına doğru uygulanmalıdır. Anal uygulama için de tercih edilebilir.

Konu: kayganlaştırıcı jel-Joy Glide kayganlaştırıcı jel 200 ml satın al
Keywords: Joy Glide kayganlaştırıcı jel, kayganlaştırıcı jel, Joy Glide

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.