WhatsApp Destek
Cialis Tadalafil

İstek Arttırıcı Oral Jel

  • AE-485
  • VAR

İstek Arttırıcı Oral Jel

60,00

İstek Arttırıcı Oral Jel

Cialis istek arttırıcı oral jel
 
İnsan ruhsal bir varlık olma özelliği taşıdığı için zaman zaman yaşadığı olaylar bedenini de eskiden olduğundan daha farklı özellikler göstermeye zorlayabiliyor. Bu farklılıklar yaşanılan hayatın türünden kaynaklı olarak bedenimize yansırken en çok da erkek ve kadın cinselliği üzerinde etkisini gösteriyor.
 
Erkek olsun kadın olsun iki taraf da cinselliğe karşı bir soğukluk hissetme, ilişki kurmak istememe dönemine giriyor. Normal yaşlılık nedeni ile gelişen durumların dışında bu isteksizlik ve soğukluk dönemi erken yaşlardaki insanlarda da olabiliyor. Saydığımız psikolojik süreçlerin etki gösterdiği insan grubu özellikle genç ve orta yaştaki insan grubudur.
 
Yaşlılarda zaten görünen bazı fizyolojik durumlar nedeni ile erkek ve kadın üretkenliğinin sonlanmasına bağlı olarak yaşanan olumsuzluklar bulunmaktadır ki bu da kadın ve erkek için kabullenilmesi daha kolay bir konudur. Ancak bu durumların gençlerde yaşanması ağır sonuçlar doğurabilir. Biten evliliklere kadar giden süreçleri başlatabilmektedir.
 
 İstek arttırıcı oral jel sayesinde kadın ve erkekler genç yaşlarında yaşadıkları olumsuzlukları cinsel aktivitelerine yansıtmadan cinsel performanslarını koruyarak hatta artırarak hayatlarına devam edebilmektedirler.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.