WhatsApp Destek

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

50 199

45 adet ürün bulunmuştur.

Geciktirici sprey ilişki öncesi kullanıldığı takdirde çiftlere harika ve soluksuz bir ilişki sunacaktır. Ama zaman zaman kullanılmaması gereken durumlarda olabilir. Bu durumlar erkek bireylerin yaşadığı sorunlar dışında rahatça kullanılabilir. Bu sorunlar daha önce yaşanmış prostat rahatsızlığı gibi durumlardır. Bu durumla daha önce karşılaşan ve ameliyat olan birey bu ürünü kullanmamalıdır. Çünkü ürün etkisi uzun sürerse idrar boşaltımı sırasında oldukça sancı çekebilir. Bu durumda yaşanılan zevk sonrası büyük bir acıya dönüşebilir.

Bu rahatsızlık dışında bu ürünleri kullanmanızda bir engel yoktur. Bu ürünleri dilediğiniz gibi ve dilediğiniz zaman kullanmanız mümkündür. Kullandığınız takdirde ilişkiye ne zaman başlayıp ne zaman sonlandırdığınızı anlamayacaksınız. geciktirici sprey İlişki sırasında hissetmeyeceğiniz erken boşalma nedeniyle ilişkileriniz çok daha zevkli ve çok daha uzun sürecektir.

Peki bu ürünleri kullanmak için ek olarak yapılaması gereken bir şeyler var mıdır? Bu ürünleri kullanmak için kesinlikle yapmanız gereken herhangi bir ek eylem yok. Ürünleri alıp kullanma kılavuzuna uyarak kullanmanız gerekmektedir. Sonrasında sizlere yaşatacağı zevk sayesinde defalarca kullanacaksınız.

Geciktirici Sprey Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?


geciktirici spreylerin fiyatları türden türe değişiklik gösterebilmektedir. Bu tür değişiklikleri ile birlikte fiyatlarda da değişiklikler olabilmektedir. Fiyatların ucuz olması ürünün işe yaramaz olduğu anlamına gelmemektedir. Sadece ürünün satılan miktarı ve etki süresi ile ilişkilidir. Bu nedenle pahalı olan ürünlerin daha kaliteli olduğu anlamı da doğmaz. Ayrıca eğer kadınlar partnerleri için bu ürünleri alıyorsa ve partnerlerine bu durumdan haber vermeyeceklerse sprey tercih etmemelidir. Çünkü spreyi partnerlerine belli etmeden kullanmaları mümkün değildir. Sprey aldığınız takdirde kullanmaya kalkarsanız ve partneriniz bu durumdan rahatsız olursa kısa süren cinsel ilişkiniz hiç yaşanmayabilir.

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.