WhatsApp Destek

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

59 179

20 adet ürün bulunmuştur.

Yaşanılan ilişki sırasında penisin vajina içerisinde olduğu süre çok önemlidir. Yaşanılacak yarım saatlik bir öne sevişme sonrası girilen ilişki iki tarafa da oldukça yüksek hazlar verecektir. Ama özellikle ülkemizde yaşayan erkeklerde görülen erken boşalma problemi yüzünden bu durum mümkün olmamaktadır. Kadınlar için zevk alma oranı zamanla yükselir. Erkek bireyler için ise durum tam tersidir. İlişki ilerledikçe kadının aldığı zevk arttığı için bir süre sonra daha fazlasını ister ama erkek bireylerde görünen erken boşalma yüzünden bu zevki alamadan ilişki yarı da kalmak zorun olur. Erkek bireyler için bu bazen çok dert edilmese de kadınlar bu durumdan oldukça şikayetçidir. O nedenle partnerlerinin geciktirici haplardan yardım almasını isterler. 

Geciktirici Hap Kullanım Amacı Nedir

Kimi erkekler bu isteği kabul etse dahi kimi erkek bireyler ise erkeklik iç güdüleri yüzünden gurur yapıp bu sorunu kabul etmezler. Bu sorunu kabul etmeyen bireylerin cinsel yaşantıları ise kadınlar tarafından pek fazla beğenilmemeye başlar. Bunun sonucunda da kadınlar yatakta suratsız bir şekilde ilişkiye girerler. Kimisi ise ilişkiye yanaşmaktan kaçar hale girer.

Bu durumdan rahatsız olmayan kadınlar için problem yoktur. Ama rahatsız olan kadınlar artık yaşadıkları birlikten zevk alabilmek adına partnerlerine bu ürünleri belli etmeden kullandırırlar. Bu sayede yaşayacakları ilişkiden oldukça zevk almaya başlayabilirler. Bunun için geciktirici bir hap alıp kullanmaları gerekir. Diğer ürünleri kullanamamalarının nedeni eşlerine belli etmeden kullanma şansları olmadığı içindir. geciktirici hap eşler kendi arasında belli etmeden kullanabilir ve uzun süreli bir birlikteliğe şahit olabilirler. Bunun için ise yapmaları gereken çok basit işlemler vardır. Satın aldıkları geciktirici hapı eşlerinin içeceklerine atmak ve homojen bir şekilde karıştırmak. Bu sayede eşiniz hap aldığının farkına varmayacaktır.

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.