WhatsApp Destek
Eros Sprey

Eros geciktirici sprey fiyat kullanımı sipariş ver

  • AE-211
  • VAR

Eros geciktirici sprey fiyat kullanımı sipariş ver

59,00

Eros Geciktirici Sprey

Cinsel aktivitelerde uyumun yakalanabilmesi son derece büyük bir önem taşımaktadır. Uyumun sağlanabilmesi adına hem erkeğin hem de bayanın cinsel aktivite de kalma süreleri birbirine yakın olmalıdır. Erkeklerin erken boşalma sorunu için eros geciktirici sprey yoğun bir içerik ile birlikte hazırlanmıştır.

Eros geciktirici sprey fiyat kullanımı sipariş ver

Erkeklerin cinsel birliktelik de daha uzun süre aktif olmalarını sağlayan ve erken orgazmı engelleyen Eros ile birlikte artık cinsellikler çok daha etkili olacak ve daha yoğun zevkler alabileceksiniz. Daha yoğun bir cinsel yaşantı ve aynı zamanda daha uzun süren zevkler deneyimleyebileceksiniz.
 

Eros Geciktirici Sprey Etkisi

 
Cinsel yaşantının çok daha kaliteli olabilmesi adına ve daha yoğun hazların deneyimlenebilmesi adına eros geciktirici sprey yoğun bir formül ile birlikte hazırlanmıştır. Erkeklerin orgazm süresini uzatırken bayanların orgazmı deneyimleyebilmelerini sağlamaktadır.
Bayanların cinsel birlikteliklerde orgazm olma süreleri erkeklerden biraz daha uzun bir süre sonra olabilir. Bu noktada bayan kadar uzun süre aktif bir cinsellik yaşamak isteyen erkekler geciktirici sprey tercih ederler. Bu şekilde çok daha sağlıklı bir cinsellik yaşanmış, olur.
 

Eros Geciktirici Sprey Kullanımı

 
Cinsel birliktelikte hem erkeğin hem de bayanın keyif alabilmesi adına eros geciktirici sprey uygulaması cinsel birliktelikten 15 dakika önce yapılmalıdır. Ürünü tüm penis üzerine ereksiyon halinde iken,  masaj yaparak uygulamalısınız. Böylece maksimum etkiyi gösterecektir.

Konu: geciktirici sprey hepsiburada,  eros geciktirici sprey fiyat kullanımı sipariş ver

Keywords: Eros geciktirici sprey satın al, Eros sprey eczane,  geciktirici sprey kullananlar

Etiketler; eros geciktirici spreyi, eros geciktirici sprey kullanım şekli, eros geciktirici sprey kullanıcı yorumları, eros geciktirici sprey eczane fiyatı, en ucuz eros geciktirici sprey, eros sprey satan eczaneler

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.