WhatsApp Destek

Çikolatalı kayganlaştırıcı jel nasıl uygulanır

  • AE-310
  • VAR

Çikolatalı kayganlaştırıcı jel nasıl uygulanır

59,00

Çikolatalı kayganlaştırıcı jel nasıl uygulanır

JoyGlide su bazlı kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyarlı deri dostu, uzun süre kullanımında sorunsuz ve yine uzun süre kaydırma özelliğine sahip, % 100 prezervatif uyumlu, yağsız, lastik aksam ve masaj donanımı ile kullanılabilir, tatsız ve kokusuz bu üründür.
 

Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel

 
Bayanlar hamilelikten sonra ve menopoz dönemlerinde vajinal kuruluk sorunu yaşamaktadırlar. Vajinal kuruluk sorunu cinsel anlamda birçok kişinin cinsel ilişkiden soğumasına neden olmaktadır. Çünkü bu kuruluk cinselliğin acılı ve ağrılı geçmesine neden olmaktadır. Bu sorunların yok edilebilmesi adına çikolatalı kayganlaştırıcı jel içeriği hazırlanmıştır.
Cinselliğin daha keyifli yaşanabilmesi ve de bunun yanı sıra acı hissedilmemesi adına kayganlaştırıcı jel tercih edilebilir. Cinselliğin bir kabus olmaması ve yoğun hazlar ile deneyimlenebilmesi adına oldukça doğru bir tercih olacaktır.
 

Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel Etkisi

 
Bayanların yaşadıkları vajinal kuruluk problemini ortadan kaldıran çikolatalı kayganlaştırıcı jel ile birlikte daha keyifli cinsel birliktelikler yaşayabilirsiniz. Kuruluk problemi nedeni ile acı ve ağrı hissi yaşanabilir. Ancak bu jel ile birlikte bu sorunlar ortadan kalkmaktadır.
Aynı zamanda farklı aroması ile birlikte çikolata aromalı kayganlaştırıcı jel mükemmel bir kokuya sahiptir. Oral içi de uygun olduğu için bir sıkıntı yaşamazsınız. Farklı bir deneyim için de oldukça etkili olan ürün cinsel yaşantınıza bir farklılık katacaktır.
 

Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel Kullanım Şekli

 
Cinsel yaşantınızın daha sağlıklı ve zevkli bir hale gelmesini sağlayan çikolatalı kayganlaştırıcı jel vajina bölgesine ve iç kısımlarına uygulanmalıdır. Anal için de uygundur. Cinsel birliktelik anında ürün uygulanmalıdır. Böylece kuruluk ortadan kalkacak ve keyifli bir cinsel yaşantı meydana gelecektir.
 
Konu: kayganlaştırıcı jel- çikolatalı kayganlaştırıcı jel nasıl uygulanır
Keywords: çikolatalı kayganlaştırıcı jel- kayganlaştırıcı jel- çikolata aromalı kayganlaştırıcı jel

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.