WhatsApp Destek

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

69 275

7 adet ürün bulunmuştur.

Yaşanan bir cinsel ilişkide en önemli noktalardan biri de anal bölgenin kayganlığıdır. Yaşanılacak yarım saatlik bir öne sevişme sonrası girilen ilişki iki tarafa da oldukça yüksek hazlar verecektir. Fakat özellikle kadınlarda görülen anal bölgedeki kuruma yüzünden bu durum mümkün olmamaktadır. Kadınlar için zevk alma oranı zamanla yükselir. Erkek bireyler için ise durum tam tersidir. İlişki ilerledikçe kadının aldığı zevk arttığı için bir süre sonra daha fazlasını ister ama kendilerinde görülen kuruluk problemi yüzünden bu zevki alamadan ilişki yarı da kalmak zorunda olur. Erkek bireyler için bu bazen çok dert edilmese de kadınlar bu durumdan oldukça şikayetçidir. O nedenle anal kayganlaştırıcı jel ürünlerden yardım almak isterler.

Orijinal Anal Kayganlaştırıcı Jel

Kimi kadınlar bu isteği kabul etse dahi kimi kadın bireyler ise iç güdüleri yüzünden gurur yapıp bu sorunu kabul etmezler. Bu sorunu kabul etmeyen bireylerin cinsel yaşantıları ise erkekler tarafından pek fazla beğenilmemeye başlar. Bunun sonucunda da erkekler yatakta suratsız bir şekilde ilişkiye girerler. Kimisi ise ilişkiye yanaşmaktan kaçar hale girer.

Bu durumdan rahatsız olmayan erkekler için problem yoktur. Ama rahatsız olan erkekler artık yaşadıkları birlikten zevk alabilmek adına partnerlerine bu ürünleri belli etmeden kullandırırlar. Bu sayede yaşayacakları ilişkiden oldukça zevk almaya başlayabilirler. Bunun için kayganlaştırıcı bir ürün alıp kullanmaları gerekir. Habersiz yapmak istiyorlarsa kayganlaştırıcı krem ya da jel kullanamazlar. Çünkü bu ürünler anal bölgeye sürülür. O neden ile kullanabilecekleri ürünlere yönelmeleri gerekir. Bu ürünler arasında yer alan kayganlaştırıcı haplar kadınların içeceklerine eklenip homojen hale getirilene kadar karıştırılır. Sonrasında yaşanan ilişkide kadın birey hiç olmadığı kadar uzun performans gösterecektir. Bu iki taraf içinde iyi bir durumdur.

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.